Španělsko (Tenerife) - Parque Las Aguilas

Tento park, celým jménem Parque Ecológico las Aguilas del Teide, se nachází na ploše asi 75.000 metrů čtverečních. Je známý pod názvem Jungle Park.
Park je plný bujné tropické vegetace a mnoha zvířat, která ve svých výbězích mají takřka přirozené prostředí. Najdeme zde nejrůznější kočkovité šelmy, krokodýly, hrochy, opice a mnoho ptáků.
Pro návštěvníky jsou připraveny dvě venkovní show s ptáky – jedna s papoušky a druhá, neméně úchvatná, s dravci. Můžeme navštívit průchozí klece s opičkami, které je možno krmit a při troše štěstí také pohladit. Stejně tak je k dispozici voliéra plná papoušků, kteří si s velikou ochotou sednou na vaše rameno, ruku...
Nejúchvatnější podívaná se nám naskytne při pohledu na zvíře vskutku mystické – na bílého lva. Na celém světě existuje pouze 27 exemplářů tohoto tvora.
Nejen děti, ale také některé hravější dospěláky, pobaví opičí dráha, tzv. Jungle Raid, dlouhá 800 metrů. Je plná síťových prolézaček, mostů a bludišť, laťkových žebříků, lan... Za úplatu je možné projet se touto tropickou krajinou v bobu.
Celou džungli i se zvířaty si můžeme prohlédnout z různých dřevěných věží a vyhlídkových plošin. Atmosféru dotvoří také domorodí tanečníci a ani po celém dni stráveném v tomto parku se vám nebude chtít odejít...