2012-12-20 - Vánoční cukroví

Na podzim vyhlásila Screbla na Fleru ATC swap na téma "Nejoblíbenější recept na vánoční cukroví". Přihlašování bylo do 10. listopadu. Základy jsem měla předpřipravené, takže hned po uzavření přihlašování jsem se pustila do výroby, abych následující den zjistila, že ještě jedna členka přibyla... :-) Materiál jsem tak nějak nakonec do kupy dala, akorát korálek mi chyběl, takže někdo za naší patnáctky dostal oproti ostatním "originál".

Last ATC swap, which I attended, was on the theme "My most popular recipe for christmas cookies." I had the basics ready, so when the joining in swap was finished I started with creation. And the next day I found out that another member was added... :-) The material was not a problem and I just missed bead, so somebody from our fifteen got "original" ATC.


Jako základ jsem použila hnědou čtvrtku. Do její horní části jsem nalepila utržený kus vánočního balicího papíru a do dolní části jsem nalepila obrázek perníkového betlému, který jsem podlepila bílým papírem. Je to tak trochu na "zmatení nepřítele", protože můj recept není na perníčky... :-) Recept je na Piškotové kuličky a je napsaný na béžovém kolečku, které jsem přelepila přes balicí papír a obrázek. Do levého horního rohu jsem pak udělala díru a navázala provázek s dřevěným korálkem.

base was brown paper. To the top I stuck a piece of Christmas wrapping paper. Down I stuck picture of gingerbread crib. But my recipe is not for gingerbread ... :-) My recipe for Biscuit balls is written on a beige circle. In the upper left corner I made ​​a hole and tie cord with wooden bead.


Kartičky vypadají jednoduše, ale pro někoho, kdo nemá raznici kolečka a musí to vystřihovat ručně, to byl docela zápřah. :-D

ATCs look simple but do nothave circle-die and I had to cut circles manually. It was quite hard. :-D


Fotek kartiček mám víc - ty další najdete na webu. ;-)

I have more pictures - you can find them on my web. ;-)