2012-02-07 - Nesnídám, nesvačím, já to prostě nestačím...

V poslední době mě nejen práce, ale i další aktivity vytěžují natolik, že jsem vytěsnila jednu z věcí, která vždycky měla před vším přednost - aktualizace svého webu. Od té poslední uteklo osm dní a poslední aktualizace navíc nebyla nijak zásadní. Co že mě to tak zaměstnává?

Kromě již zmiňované práce, kde snad ještě stále doháním časový skluz nabraný pobytem na horách a kromě časopisu Scrapování, kde už řešíme druhé číslo, je to kreativní tvorba.

Na Fleru jsem se s jednou novačkou (od slova "nováček") domluvila na soukromé výměně ATC - vyrobila jsem jí kartičky na přání na téma steampunk. To je mi hodně vzdálené, byla jsem nervózní, jestli jsem se trefila do tématu i vkusu, ale výsledek se mi líbil a nová majitelka už mi poslala pochvalu. ;)

V pátek jsem dodělala kartičky do ATC swapu vyhlášeného na scrapbook.cz na téma "barvy", ty vám ale zatím neukáži, teprve je budu odesílat organizátorce.

V sobotu jsem psala článek do druhého čísla časopisu Scrapování. Nakonec vzniklo něco jako minialbum, i když album to není. Chcete vědět, o čem že bude můj článek? Zaškrtněte si v kalendáři 20. březen - to je předběžný termín vydání 2. čísla!

A v neděli jsem se po delším váhání přihlásila do dalšího tajného liftu. Nikdo se nechtěl ujmout zahájení a mě vlastně to liftování baví jen když jsem v liftu první. Stránku jsem vybrala jednodušší, málo zdobenou, holky si to určitě doupraví. Ale spáchala jsem na ní pěkné faux-pas, tím se snad ani veřejně chlubit nebudu... :)