2012-01-17 - Taky nic nestíháte?

V prosinci jsem si myslela, že to nestíhání s příchodem nového roku opadne. Zpočátku to tak opravdu vypadalo, realita je ovšem jiná, nestíhám pořád.

Ačkoli novoroční předsevzetí si nedávám, také mě potom nedeptá jejich nedodržení, pohybuji se i mimo trvale v takovém stavu, že nic nestíhám a nic moc nedělám, hlavně se mi ale nechce. Svůj milkovský web aktualizovat tak nějak zvládám, i když občas se zpožděním - kde jsou ty časy, kdy jsem fotky z dovolené na web umisťovala v noci hned po návratu domů... Trochu mi ten web stagnuje, v anketě nikdo nehlasuje, do diskuze nikdo nepíše, fotky nikdo nehodnotí... Škoda... Můj druhý, "profesní" web jsem nějak nezvládala aktualizovat od jeho samého počátku, tam už mě to ani nepřekvapuje. Ale že i tenhle blog, který jsem rozjela se vší parádou, bude už po třech měsících stagnovat, to jsem nečekala. I když u něj mě to asi ze všech tří jmenovaných webových počinů mrzí nejméně.

Psát tu o něčem jiném, než o svém tvoření jsem nikdy neměla v plánu. A že příspěvky nepřibývají častěji není dané tím, že bych nic netvořila. Naopak - od konce roku jsem zvládla vytvořit 2× 17 kartiček do abecedního ATC swapu a rozdělala jsem dalších 9 kartiček do swapu vyhlášeného na scrapobook.cz.

Od začátku roku jsem vytvořila i nějaké nové stránky do alba, o některých už jsem tu psala. K informování o těch úplně posledních se dostávám až po čtyřech dnech, ačkoli dřív bych je uveřejnila ještě v ten den... Co jen se to děje...

V poslední zásilce od KoMy, která prodává materiál na Fleru i ve svém e-shopu a se kterou jsem se seznámila díky spolupráci na časopisu Scrapování a ona se tak záhy stala spolu s Aktijkou (HuráPapír) mým předním dodavatelem materiálu, jsem obdržela sadu modrobílých papírů, které jsem si objednala na své lyřařské stránky, protože prostě modrá a bílá mi k horám a lyžování jako jediné pasují a tím pádem mám papírů v této barvě trvalý nedostatek. Nové papíry jsem poprvé použila na stránky už minulý víkend, podruhé tuto sobotu a hned na tři stránky do alba.

trochu věřím, že snad o blížícím se víkendu bude na tvoření zase čas a obzvlášť pak o tom dalším, se kterým vyloženě počítám... :D U KoMy mám totiž objednané další věci a tou dobou už je snad budu mít u sebe. Po několikaměsíčním váhání jsem si u ní totiž objednala dvě krásná razítka, která sice asi moc variabilně nevyužiji, ale protože se mi moc líbí a protože jsem je nedostala k Vánocům, rozhodla jsem se nadělit si je sama k narozeninám. A když už jsem tedy tu objednávku vytvořila, přihodila jsem ještě nějaké další věci, které mi Maruška objednala u Davony a ušetřila mi tak případné další poštovné. A tím mám materiálu, snad i na ty lyžařské stránky, dostatek a protože po narozeninách mě žádná další oslava nečeká, budu zase nějakou dobu šetřit, třeba na něco užitečnějšího... ;)

A ráda bych organizátorce odeslala obě sady ATC kartiček do abecedních swapů, ale chtěla jsem jí vyrobit nějaký dáreček a nějak ne a ne vymyslet nějakou drobnost, která by se jí mohla líbit. Takže kartičky jsou připravené, nafocené a u organizátorky nejsou jen proto, že jsem zase trochu mimo.... :)