2012-11-18 - Genéve

Jelikož se chci za každou cenu vyhnout tomu každoročnímu odpornému předvánočnímu frmolu a davům lidí, vyrazili jsme o víkendu na pořádný předvánoční nákup. Sehnali jsme nějaké dárky a vakuově balené potraviny nám vydrží až do Vánoc, uf... Ještě musím koupit poslední dárek a v obchodě se do konce roku zastavím maximálně pro pečivo...

I want to avoid the pre-Christmas rush so we were shopping on Saturday. I have some gifts and have to buy just one. Vacuum-packed foods are to Christmas and I'm going to buy just bread.


Dneska jsem si trochu přispala a odrovnala různé pracovní resty, takže mi prakticky nezbyla volná chvilka, chmch... Nakonec jsem večer stihla jednu stránku do alba: Genéve - fotku celé stránky a další fotky detailů u mě na webu. ;-)

Today I was doing housework. I did just one layout in the evening - Genéve - follow the link for more photos. ;-)


Jak již název stránky napovídá, scrapnutá fotka je ze Ženevy, kterou jsme navštívili v červenci během naší týdenní dovolené ve Švýcarsku. Krásné město, ale ta francouzština... Málem jsme tam nezaparkovali a nekoupili si sváču... A taky Mont Blanc nebyl kvůli špatné viditelnosti vidět - tak příště... ;-)

The picture is from Geneva from our July vacation in Switzerland. It's beatiful city - but the French... We had a problem with parking and buying a snack. And visibility was poor so we did not see Mont Blanc. So - next time... ;-)