2012-10-06 - Nescrapbookový ATC swap

V létě vyhlásila SalomeH na Fleru nescrapbookový swap. Jak už název napovídá, ATC kartičky se tvořily jinou technikou než scrapbookingem.

Zatím vždycky jsem se přihlašovala do swapu až když jsem měla vymyšlené, jak bude kartička vypadat. V tomto případě jsem ovšem měla jen pár nápadů, ale jasnou představu naprosto žádnou. Loni jsem se začala učit paličkovat, tak jsem původně plánovala, že využiji tuto techniku. Jenže jsem naprostý začátečník a samouk k tomu. Nebyla jsem schopná si vytvořit takový návrh, který by se na kartičku vešel a který bych zvládla.

Tak jsem se nakonec rozhodla trochu "kreslit". Kdysi jsem tímto způsobem vyrobila nějaká přáníčka a promoční oznámení. Asi jsem trochu zapomněla, kolik času jsem nad tím vždycky strávila a ještě jsem z toho za ty roky úplně vypadla, takže mi trvalo, než se mi podařilo vytvořit čtyři použitelné kartičky. Vypadají tedy až moc jednoduše, ale málem jsem při jejich výrobě potila krev... :D Nakonec jsem vytvořila jednu jednodušší pro SalomeH. Nevěděla jsem, jakým způsobem bude určovat, které čtyři kartičky kdo dostane, tak kdyby pro ní nepřipadla žádná kartička od mě, aby taky nějakou měla - a jinou než ostatní holky...