2013-12-02 - Jizerské hory

Minulý víkend jsem ze slaného těsta vyráběla buchty pro panenku z kukuřičného šustí. Těsta jsem si vyrobila moc, takže zbytek jsem použila na výrobu vločkových ozdob. V minulém týdnu jsem na pinterestu objevila úžasnou stránku od Mary Ann Jenkins, kterou jsem si prostě musela "okopírovat".

Last weekend I made cupcakes from salt dough for a corn husk doll. I made too much dough so I used the rest for snowflake ornaments. Last week I found an amazing layout by Mary Ann Jenkins on Pinterest and I had to "copy" it.

Ozdoby ze slaného těsta se mi na ní hodily, ale v jiné barvě, takže jsem si vyrobila modré. A při té příležitosti jsem trochu zaktualizovala i návod na modelování ze slaného těsta.

I needed salt dough ornaments in a different color so I made it in ​​blue. On that occasion I updated my tutorial for salt dough.


Stránka "Jizerské hory" je v podstatě kopií stránky od Mary - základem je craft čtvrtka, kterou jsem pocákala gessem. Kolečka jsem vystříhala ze zimního papíru z kolekce Winter Park od Echo Park. Vše jsem přišila, nalepila fotku a na konce "závěsů" ozdoby ze slaného těsta. Na závěr nadpis a bylo hotovo.

Layout "Jizerské hory" is a copy of the layout by Mary - the base is craft card which I splashed with gesso. Wheels are cut from papers from Winter Park by Echo Park. All I sewed, glued a photo and salt dough ornaments to the ends of the "hinges". At the end the title and it was done.