2013-01-02 - Vánoce

Tak další vánoční svátky jsou za námi. Přijde mi, že mnohé hospodyňky si je ani nemohly užít. To já jsem letos nasála vánoční atmosféru na úžasných trzích v Norimberku, dva dny před Štědrým dnem zašla na muzikál Jesus Christ Superstar, o Štědrém dni vyrazila bruslit (abych po dvou hodinách strávených jen ve svetru chytla rýmu :-) ). Do toho všeho jsem tvořila - hlavně betlém z kukuřičného šustí a přibyly i nějaké nové stránky do mého alba, už jich mám +/- 180...

So another Christmas holidays are behind us. I think that many housewives cannot enjoy it. I caught the Christmas spirit at amazing markets in Nuremberg, two days before Christmas Eve went to the musical Jesus Christ Superstar, on Christmas Eve to skate (and I spent two hours just in a sweater and caught a cold :-) ). And, of course, I created a little - mainly crib made ​from corn husks and some new layouts for my album, I've already +/- 180...


Silvestra oproti tomu ráda nemám, takže jsem byla normálně v práci, úspěšně jsem odrazila všechny návrhy na oslavné akce, doma vyrobila během pěti minut jednohubky ze tří rohlíků a celý večer strávila aktivitou, kterou by k mému věku asi málokdo přiřadil - Lego... :-) A půlnoc jsem strávila s kocourem zavřená na záchodě, což bylo jediné místo, kde byl relativní klid. Takhle hrozně vyděšeného jsem ho, chudáka, neviděla kolik let a to už i špatně slyší, takže ty výbuchy měl filtrované. No, takhle nějak si představuju válku, oslavné mi to tedy nepřijde... Ale, hurá, hurá, zas na rok to máme z krku... ;-)

I don't like New Year's Eve so I was normally at work, I successfully deflected all suggestions for celebrations, at home prepared only a little something to eat during waiting for midnight and spent the whole evening with Lego... :-) And I spent midnight with the cat in the bathroom because it was the only place where was relative calm. He was terribly terrified, I haven't seen him so terrified for many years... This is what I imagine the war, nothint to celebrate... But, hurray, hurray, it's over for next year... ;-)


Minule jsem zmiňovala, že jsem v neděli vyrobila dvě nové stránky do alba. Včera se mi konečně povedlo za světla vyfotit i tu druhou - Vánoce. Fotky nejsou z Vánoc právě proběhlých, nýbrž předminulých, vlastně už předloňských... Stránka je jednoduchá, laděná do přírodních teplých barev.

Last time I mentioned that on Sunday I created two new layouts. Yesterday I finally took pictures in daylight the other one - Christmas. Photos are from Christmas 2011 and the layout is simple in warm natural colors.