2013-09-09 - Sukně a Kronika cestování XI.

Původně jsem měla na víkend jiné plány, ale nakonec jsme zůstali doma, bylo na mě až moc letní počasí... :-) Jelikož příští víkend jdu k fotografce, snažím se nezlámat si na poslední chvíli nehty a neudělat si modřiny nebo zbytečné škrábance, takže jsem se celý víkend tvářila, že nevím, co jsou to domácí práce. Teda ne, že bych normálně byla nějaká hospodyňka, ale tentokrát bylo potřeba opravit kapající sifon, u čehož jsem odmítla i asistovat... :-)

Originally I had other plans for the weekend but because of the weather we stayed at home... (too hot) :-) I'm going to photographer next weekend so I try to nor break my nails and not make bruise or scratches, so I used all the time for me. I mean normally I'm not a housewife but this time it was necessary to make some small repairs and I refused to assist... :-)


Sobotu jsem tedy strávila svým vlastním tvořením. Ještě dopoledne jsem se pustila do 11. stránky Kroniky cestování. Všímaví čtenáři možná zaznamenali, že desátou jsem přeskočila - mám jí hotovou, ale chybí mi jedna fotka, kterou jsem si už podruhé nechala udělat v nevhodné velikosti... :-)

Whole saturday I spent on my own. In the morning I started with 11th page into Chronicle of traelling. Maybe you mentioned I skipped the tenth - I have done it but I miss one photo... :-)


Z různých důvodů jsem vyndala šicí stroj, takže jsem si rovnou vylepšila sukni. Tu jsem si koupila už v červnu a hned 2×. Původně jsem plánovala jednu z nich zkrátit nebo střihnout šikmo, ale jak jsem jí začala nosit, bylo mi líto do té druhé střihnout, takže jsem si pořídila krajku a použila jí jako dolní lem. Jednoduché, rychlé a efektní, mám ze sebe radost... :-)

I pulled out my sewing machine so I upgraded my skirt. I bought two of them in june. I planned shorten or cut a slantwise one of them but as I started wearing it I changed my mind. I bought lace and used it as the bottom hem. Simple, fast and efficient... :-)


Další fotky nové stránky Kroniky cestování i sukně najdete na mém webu.

More photos of my 11th page for Chronicle of travelling and my skirt are on my web.