2013-09-22 - Kronika cestování X. a nějaké maličkosti :-)

Konečně po dvou týdnech se mi na čtvrtý pokus (to se mi ještě nestalo) povedlo trefit rozměr poslední fotky, takže jsem mohla dodělat desátou stránku do Kroniky cestování.

After two weeks I finally completedy my with my tenth page for "Chronicle of travelling". I still missed one photo which I had made in the correct size at the fourth attempt (it never happened to me yet).


Ke stránce, kterou jsem zveřejnila minule, jsem včera dodělala také návod. Nápad jsem na seznamu "to do" měla připravený už nějakou dobu a podobný jsem mezitím už u někoho viděla, tak snad se nebude zlobit... ;-)

Yesterday I finished a tutorial for the layout published last week. I had an idea on the list of "to do" for long time but in the meantime someone prepared another tutorial. Hopefully it is not a problem... ;-)


Už je také pravidlem, že vás upozorňuji na prodejce výseků od Wycinanky, které jsem si na počátku tak trochu vzala pod ochranná křídla... :-) Na můj popud je kdysi začala prodávat moje bývalá spolužačka a poměrně nově je můžete zakoupit i na washipasky.cz, z čehož mám obzvlášť radost, že je konečně bude prodávat někdo ve velkém a pořádně. Za poslední týden jsem se z blogů dozvěděla, že prodej plánuje také Nemravka a Pretty Papers. Maličko mě mrzí, že se najednou dělá, jako by to u nás bylo něco nového a jsem trošičku zklamaná - už několikrát jsem totiž naprosto zoufale sháněla papíry, měla jsem dost jasnou představu a zjistila, že všichni u nás prodávají v podstatě totéž, přitom se zdá, že v zahraničí jsou možnosti skoro neomezené, větší výběr v některých oblastech by se hodil. Abych ale nebyla špatně pochopena a nedošlo k mýlce - proti budoucím prodejcům Wycinanky nic nemám, sama u nich nakupuji... ;-)