2013-01-23 - New Orleans... aneb pýcha předchází pád :-)

V neděli jsem sebrala odvahu zkusit styl, který se mi líbí už prakticky od počátků mého scrapování. Zahraniční blogy jsou takových stránek plné a při brouzdání jsem narazila třeba na blog Scrapmanufaktur, o které jsem se tu už několikrát zmiňovala a jejíž styl se mi moc líbí. Díky ní jsem kdysi sebrala odvahu zkusit gesso a po dlouhém váhání i celou stránku v tomto stylu.

On Sunday I found the courage to try a style that I like since the beginning of my scrapping. There are many layouts in this style on foreign blogs. When browsing I found Scrapmanufaktur's blog. Thanks to her I tried gesso and now this style.


V neděli jsem konečně v té své hromadě fotek připravených na scrap našla fotku z New Orleans, u které jsem si dokázala představit, že to zkusím. Tak jsem vzala bílou čtvrtku, barvy, rozprašovač, razítkovací barvu, zbytky papírů, písmenka, výsek, hřebíčky a průchodky a pustila jsem se do toho.

On Sunday I finally found photo from New Orleans, where I could imagine to try it. So I took the white paper, colors, airbrush, ink, small pieces of papers, letters, cut, brads and eyelets and started with it.


Budu teď hodně ješitná, ale jsem opravdu spokojená... :-) Mám radost, že jsem sebrala odvahu, že jsem si to dokázala promyslet a že i výsledek je koukatelný. V budoucnu se k tomuto stylu zase zkusím vrátit, nicméně je fakt, že k většině fotek se mi nějak nehodí...

I'll be very conceited but I'm really satisfied... :-) I'm happy tried it and I think it is not quite good. In the future I will try this style again, however, I don't have suitable photos...


Co na to říkáte vy? A díky za návštěvu! ;-)

What do you think about that? And thanks for visiting! ;-)