2013-04-10 - Pradědeček

Minulý víkend byl pracovní - celá sobota i část neděle. Přesto jsem stihla vytvořit dvě stránky. Tou první je stránka "Pradědeček" vytvořená z papírů z kolekce My Dear Watson od UHK Gallery, které jsem dostala od scrapglamour. Chystám k ní i návod, takže více o této stránce se dozvíte v něm... ;-)

Last weekend I was working - the whole of Saturday and part of Sunday. But I managed to create two layouts. The first layout is the "Pradědeček" (great-grandfather). It is made from a collection of papers from My Dear Watson from UHK Gallery, which I got from scrapglamour. I'm going to prepare a instruction so more of this layout will be there... ;-)


A po měsíci jsem dala na web návod na nosič lyží, který jsem si vyrobila před lyžařským týdnem ve Švýcarsku. Fotky v návodu jsou na nic, fotila jsem tak, jak to šlo, nicméně co půjde, zkusím přefotit. Ale kdybych čekala, až udělám lepší fotky, taky bych ten návod nemusela nikdy uveřejnit... :-)

After a month I put on the web the tutorial to ski carrier that I made ​​before week in Switzerland. Photos in this manual are terrible but better than nothing. Waiting for better photos could mean that the manual would never been publish... :-)