2013-05-19 - Tatínek

Celý minulý víkend jsem nakukovala k Aktijce na blog, jestli už vyvěsila Unčin květnový sketch, ale stalo se tak až v pondělí 13. května. Jelikož chodím do práce, tvořím prakticky výhradně o víkendech. Při prvním pohledu na sketch jsem hned měla jasno, že použiji fotku táty, když byl mladý. Pro tuhle fotku jsem totiž chtěla stránku jednoduchou, aby fotka vynikla. Ale jelikož tahle fotka je pro mě důležitá, chtěla jsem tomu dát čas a všechno si to promyslet. Jenže právě to pondělí to bylo 28 let od tátovy smrti a tohle "výročí" mě nakonec přimělo si stránku udělat hned.

The whole last weekend I peeked to the Aktijka's blog if she published Unka's sketch for May. She did it on monday the 13th May. Since I go to work I create almost exclusively on weekends. When first looking at the sketch I immediately had an idea that I use photo of my dad when he was young. For this photo I wanted a simple layout to take photo stand out. This photo is important to me so I wanted to think about it. But the monday was the 28 years since my father's death and because of this "anniversary" I finally created ​​the layout on monday.


Základem je craft čtvrtka. Z druhé craft čtvrtky jsem použila její rubovou stranu, která má trochu odlišnou barvu, a nastříhala jsem si z ní podklad pod fotku a tři pruhy, na které jsem nalepila vzorovaný papír. Z téhož vzorovaného papíru jsem vytvořila stránce "rámeček". Výseky šipek a písmenka jsou zase Kety. Další fotky stránky "Tatínek" najdete u mě na webu ;-).

The basis is craft cardstock. From second craft cardstock I used the reverse side which has a different color. I cut the base under photo and three strips and I glued patterned paper on them. I created the "frame" from the same patterned paper. Cutouts of arrows and the letters are from Keta again. More pictures of layout "Tatínek" ("Daddy") are on my web ;-).