2013-04-18 - Six Flags Great Adventure

O uplynulém víkendu jsme byli lyžovat na Černé hoře. Bylo to naprosto úžasné, obrovské teplo, teploměr nahoře ukazoval v jednu chvíli (asi špatně :-) ) dokonce 20°C. Sníh byl umrzlý už ráno pouze ve stínu a během pár jízd povolil i tam, nicméně jarní firn já mám moc ráda. Hned bych jela zase, je mi líto, že je zima už zase pryč, vždycky to tak rychle uteče...

We were skiing at Černá hora last weekend. It was absolutely amazing, the thermometer showed up at one moment even 20°C (probably wrong :-) ). The snow was frozen in the morning only in the shade and but I love spring firn. I woudl like to ski again and it's a pity that winter is out again, it always runs so fast...


Za celý víkend jsem udělala jen jednu stránku do alba. Předlohou mi byl sketch od Unky zveřejněný na blogu Aktijčina HuráPapíru - na této stránce najdete i stránky ostatních účastnic. A fotky detailů jsou samozřejmě také na mém webu. Stránka není úplně podle mého gusta, mám teď období trochu jiného stylu, tohle na mě bylo málo zdobené, ale změnám se nebráním :-). Hlavně jsem si to zase zpestřila šicím strojem, který jsem musela tak jako tak vytáhnout kvůli opravě kalhot... :-)

During the weekend I created only one layout. The pattern was sketch from Unka published on Aktijka's blog HuráPapír - you can find there layouts of other participants. Photos of details are also on my site. This layout is not my style. Now I have "different style period" but the changes are welcome :-). I had to repair pants so I used sewing machine... :-)


Nedávno jsem také slibovala, že k mojí stránce "Pradědeček" bude článek - najdete ho na blogu scrapglamour ;-).

Recently I also promised the article to my layout "Pradědeček" ("Great-grandfather") - you can find it on the scrapglamour's blog ;-).