2012-07-16 - Námořnická stránka

Námořnická stránka

Úvod

Název: Námořnická stránka
Datum tvorby: 16. 7. 2012

Po "Mini cestovním deníčku do kapsy", který jsem ze čtvrtek Marine z letošní kolekce Summer 2012 od firmy I Love Scrap vytvořila minule, jsem se tentokrát uchýlila k tomu, co je mi bližší - ke stránce do alba.

Příprava

Potřeby
  • Seznam materiálu: bílá podkladová čtvrtka, čtvrtky Marine z kolekce Summer 2012 od ILS, provázek, mini kolíčky, gáza nebo zbytek obvazu, oboustranná lepicí páska, 3D lepicí čtverečky
  • Nářadí a nástroje: řezačka nebo nůžky, razítko, razítkovací barvy, akrylový blok
  • Odhadovaná doba: cca 1 hodina

Postup

1.Krok 1.Na základovou bílou čtvrtku nalepíme pruh čtvrtky s imitací dřeva. Tenhle vzor mi evokuje staré lodě oprýskané mořem, mola a takové ty dříve bíle nalakované dřevěné boudičky pobřežní hlídky stojící na některých plážích.
2.Krok 2.Obě fotky podlepíme vzorovanými papíry.
3.Krok 3.Jeden roh jsem orazítkujeme modrými a černými „kaňkami“, které mi trochu připomínají tříštění vody o skalní útesy. Na nalepený pruh umístímela obě fotky a pod ně zasuneme námořnickou síť – tedy kus obvazu s provázky.
4.Krok 4.Zvlášť si vytvoříme lodičku. A jelikož na jedné z fotek je nafukovací kruh, tak i lodička má svůj záchranný kruh s lanem.
5.Krok 5.Lodičku pomocí 3D lepicích čtverečků umístíme do orazítkovaného rohu.
6.Krok 6.A abychom zopakovali i motiv použitý na druhé fotce, tedy prádlo na šňůře a kolíčky, vytvoříme v horní části stránky šňůru s prádlem.

Další fotky