2011-10-27 - ATC kartičky na výměnu

Minulý pátek jsem dostala od Pettie zásilku kytičkových výseků a jako dárek mou vůbec první ATC kartičku. Nemohla jsem jí nepoděkovat. Nevěděla jsem, co má ráda a co by se jí líbilo, ale chtěla jsem to jako překvapení, takže jsem si námět vybrala sama a v pondělí večer jsem pro ní vyrobila kartičku "Z babiččiny knihovny...". Ta druhá je pro mě, vždycky si jednu schovávám... ;)

Jak jsem byla rozjetá a natěšená a v práci se při tvorbě jídelních lístků pro jednu restauraci dostala ke zbytkům papírů se středověkými motivy, pustila jsem se v úterý večer do další tvorby. Vyrobila jsem ještě další kartičky "Z babiččiny knihovny..." a "Středověk" z těch "rytířských" papírů ze starých jídelních lístků.

Čekala jsem, že se Pettie časem ozve, že jí kartička dorazila, ale na Fleru mi psala už včera v poledne, že přišla pošťačka a přinesla jí obálku s mojí ATC kartičkou. To mě hodně překvapilo, protože u nás schránku vybírají v 16:00 a já kartičku posílala v úterý kolem 18:00, tak jsem čekala, že ve středu v těch 16:00 schránku vyberou a tak ve čtvrtek nebo (kvůli svátku) v pondělí, bude u nové majitelky. Tímhle mi tedy Česká pošta vyrazila dech - poprvé v dobrém.

Každopádně Pettie byla nadšená, protože to prý byla její první kartička, kterou dostala. Tak to jsme na tom stejně, pěkně jsme si ty prvenství darovaly vzájemně. Navíc kartička, kterou vyrobila pro mě, prý byla její první, kterou kdy vytvářela. Na první pokus - nádhera! Ne jak ty moje... :)

Včera navečer jsem si u rodičů vyzvedla nějaké ozdobné větve a další věci na věnečky, které přivezli z chalupy, tak jsem s tím šupajdila domů a tam ty čtyři v neděli vyrobené věnečky ještě dozdobila. A tentokrát v rámci možností i o trochu lépe nafotila. A večer jsem vyrobila další sérii ATC kartiček "Středověk". Věnečky i kartičky jsou samozřejmě na webu.

Výměna ATC kartiček

Kartičky, které jsem v posledních dnech vyrobila, jsou určené k výměně s kýmkoli, kdo bude mít zájem. K výměně nabízím přesně tyto vyobrazené kartičky:

Pokud je mezi vámi někdo, kdo by si se mnou chtěl ATC kartičku vyměnit, stačí mi dát vědět. Buď napište, kterou z vyobrazených byste rádi, nebo můžu zkusit vyrobit nějakou tématicky na vaše přání. Osobně preferuji černé kočky, zimu a slony... ;)