2011-10-05 - Tak teď už vážně

Neúspěšné začátky (hlavně ty mé prokleté první ATC kartičky) mě vztekly. Po neúspěšných začátcích jsem se rozhodla nenechat nic náhodě a více si stránky plánovat. Takže jsem si začala kreslit sketche. Sice se jich až tak nedržím, ale alespoň mám v začátku větší představu o tom, jak bude stránka vypadat i kolik mi na ní zbude volného místa, které mohu zaplnit ozdobami nebo nechat volné.

Mezitím jsem provedla důležitou druhou vlnu nákupů, hlavně u Aktijky na e-shopu (Hurá papír) a na Fleru, dále u KoMy a dalších (na Fleru Sebastiana a Kreativní Amáluška). Zainvestovala jsem i do razítkovacích polštářků, jejichž použití pak stránky dost poznamenalo.

A pak jsem zoufale sháněla jednobarevné podkladové čtvrtky vyšší gramáže za nějakou normální cenu. Byl to úkol nadlidský, takže se to pěkně vleklo a nikam to nevedlo. Začátkem září jsem byla přes týden v zahraničí a usoudila, že čekat na zázrak nemá cenu. Takže jsem na Fleru u Dagmar Papers našla krásnou obrovskou sadu čtvrtek, která mi snad nějakou dobu vydrží... Menší sadu strukturovaných čtvrtek jsem na Fleru našla také u PrettyPapers.

A pak jsem to konečně zkusila... Mou první stránkou byla "Narozena", se kterou jsem opravdu moc spokojená. Povedlo se mi zkombinovat barvy, použít zajímavé dekorace a celkově to vypadá přesně tak, jak jsem si přála.

V rozletu jsem se tedy rozhodla zkusit na jedné stránce zkombinovat více barev. A tak jsem scrapla "1. Vánoce". Nepovedlo se...

Takže jsem se vrátila pokorně zase o krok zpátky a snažila se používat jen jednu hlavní barvu. Ze stránky "2 měsíce" jsem trochu rozpačitá, přijde mi taková nudná, ale po té předchozí fajn...

Zatím poslední pokus, a s tím jsem opravdu hodně spokojená :), je "Rodina"...