2011-10-20 - Můj první tajný lift. Začínáme...

Ve flerovském scrap-klubu u KoMy jsem vlastně zatím jen docela krátce, asi od půlky srpna. Od počátku jsem však s obdivem a závistí sledovala průběžné aktivity holek, především tajné lifty stránek.

O co jde? Projděte si blogy, které vznikly po ukončení liftů a vše se dozvíte - i to, jak holky v minulosti tvořily:

A příští blog budu tvořit já…

Nejen že 11. lift je první, do kterého jsem se kdy přihlásila, ale aby toho nebylo málo, jsem první v pořadí, což znamenalo vybrat sketch (tedy předlohu :) a to byla velká zodpovědnost.

Nakonec mi to ale bylo velice sympatické a kupodivu se potvrdilo mé očekávání a... začínat mě baví! S chutí jsem co nejvěrněji kopírovala předlohu a nebýt v liftu první, asi by mi vadilo, že se odlišuji od původní předlohy. A jak už jsem psala dříve, pro mě jako pro začátečníka je „startování“ liftu snazší než mít jen 3 dny na liftnutí toho, co by mi přišlo od mé předchůdkyně. No jo, ale pokaždé přece začínat nemůžu, že…?

Stránku už mám hotovou a ačkoli na odeslání mé následovnici Danilce mám čas až do sobotní půlnoci, určitě pošlu dřív. A po skončení liftu se můžete těšit na příspěvek o naší tvorbě – vzhledem k aktuálnímu rozpisu asi někdy po 6. listopadu…

  • 20. 10. - 22. 10. - CZ-Milka
  • 23. 10. - 25. 10. - Danilka
  • 26. 10. - 28. 10. - v.Hela
  • 29. 10. - 31. 10. - Danas
  • 1. 11. - 3. 11. - Katka Trnka
  • 4. 11. - 6. 11. - Kouřilka

Tak teď už jen doufám, že jsem dobře vybrala a holky to bude bavit. A že se třeba ještě někdo další přihlásí (bohužel holky mají teď dost práce s přípravou různých srazů a kurzů) a tedy že alespoň z aktuálních šesti přihlášených nikdo neodpadne… ;)