2011-10-12 - Můj první ATC swap

Letos v srpnu jsem se po asi dvou až třech letech okukování zaregistrovala na Fler. Tedy, že by se mi tamní prostředí líbilo, to říci nemohu, ale má to své nesporné výhody - mám možnost koupit ručně vyrobený materiál pro svou tvorbu (hlavně výseky, pro začátečníka je to lepší než si kupovat drahé raznice) a taky tam jsou další tvořivci, no, spíše tvořivkyně, se kterými je možné se poradit nebo jen tak družit. Takže jsem objevila flerovské kluby, které nabízejí zajímavou možnost "setkávání se". Počet klubů držím na přijatelných deseti, občas nějaký přidám, občas uberu, ale toto číslo nepřekračuji. Sleduji jen to, co je mi opravdu blízké. A s tím, jak mě chytil scrapbook, mě zaujala možnost tvorby a výměny ATC kartiček v rámci swapu, který organizují scrapařky z flerovského klubu ATC - artist trading cards.

Hned první swap, který byl vyhlášen, jako by mi byl ušit na míru. Jednalo se totiž o "12. Velký výroční seznamovací swap", který mně, jako naprostému nováčkovi, dal již svým názvem jedinečnou možnost seznámit se. Jedinou vadou na kráse a pro mě tedy podstatnou nevýhodou bylo 36 přihlášených a kvůli vzájemnému seznámení se byla (logicky) stanovena jen jedna jediná skupina, takže to znamenalo vyrobit celkem 36 kartiček.

Když jsem se pouštěla do výroby první várky (tehdy ještě nebylo uzavřené přihlašování, takže nebyl znám konečný počet kartiček), byla jsem scrapbookingem naprosto nedotčená, ale o to více natěšená a chtěla tvořit teď hned. Neměla jsem k dispozici ani materiál, ten jsem kupovala až později. Snažím se být objektivní, ale kartičky se mi opravdu nepovedly, nelíbí se mi a stydím se za ně. Ale 36 nových přece vyrábět nebudu... Usoudila jsem, že i tak je to kousek mého já, prostě moje úplné začátky a že tedy musím být statečná a snést i to pomyšlení, že se holkám nebudou líbit. Takže jsem včera večer poslala kartičky organizátorce swapu...