2011-10-18 - Jak jsem mohla...!

Od svých raných scrapbookových počátků jsem bedlivě sledovala dění v rozličných klubech na Fleru. Jak již možná víte, hned zpočátku jsem se zapojila do "Velkého výročního seznamovacího" swapu, čehož jsem pak hořce litovala, protože výsledné kartičky mě rozhodně nenadchly. Na tomto místě mimochodem musím vyslovit velký dík za pochvalu od organizátorky mxmarusky, která už má moje kartičky doma a pochválila mě... ;)

Zapojila jsem se pak i do druhého swapu nazvaného "Vánoční čas" - to jsem tehdy ještě nevěděla, jak mě zdeptají ty kartičky z výročního swapu. Každopádně vánoční se mi líbí a už se pomalu chystám je odeslat. Zbývá už jen dáreček pro organizátorku... ;)

Ale dneska, dneska jsem se přihlásila do tajného liftu stránky... Jak jsem mohla...!

Od srpna jsem sledovala tvoření holek v rámci různých challenge a liftů a bála se zapojit, až jsem prostě dneska nadhodila, že bych to zkusila. Akorát u tajných liftů, které fungují na principu tiché pošty, se mi moc nelíbí ten posun ve vývoji, jak si každý něco upraví podle svých potřeb a na konci z toho logicky vznikne něco zcela odlišného od originálu. Jsem puntičkář, takže se v takovýchto případech snažím co nejvíce napodobit předlohu a tedy být někde v půlce či na konci liftu bych asi nerozdýchala, když bych pak viděla, jak se liším od předlohy. Vím, že o tom to není a také na vlastní oči vidím, že na tom nesejde, protože každá stránka je krásná, ale v hlavě už to mám tak nějak nastavené. Navíc každý má na vytvoření své stránky 3 dny, což by mi jako začátečníkovi nemuselo stačit ani na to, abych rozdýchala tu stránku, která by mi přišla na liftnutí, natož abych jí zvládla zpracovat...

Takže z toho všeho tak nějak vyplynulo, že ten tajný lift začnu, protože na první termín se nikdo nehrnul. Jsem tak nějak spokojená, protože budu moct co nejvěrohodněji napodobit předlohu, kterou vyberu - to jsem ostatně taky ještě nedělala. A třeba při tom zjistím, že to, na čem tak bazíruji, tedy věrné kopírování sketche, se mi nelíbí nebo co mi nejde. To jsem já, vím co chci, ještě předtím, než to zkusím, ale když na to dojde, tak občas zjistím, že to nebylo ono. :)

Zároveň mě ale tíží ta hrozná zodpovědnost... Vybrat nějaký pěkný sketch, který zvládnu liftnout a který bude pak bavit i holky. Nesmí to být nic moc složitého, to bych jako začátečník neustála, ale ani nic jednoduchého, co by holky nudilo. A taky musím stránku zpracovat nějak zajímavě, hezky, vždyť se bude veřejně prezentovat až na Fleru! ;)