Co si dát na záznamník?

Kdyby tohle byl ten nejlepší z možných světů, určitě bych teď mohl přijít k telefonu, ale nemohu. Takže jestli můžete, zanechte vaše jméno a telefonní číslo...

Zrovna nemohu zvednou telefon, protože jsem ve sklepě, kde tisknu bankovky. Pokud potřebujete peníze nebo chcete obdivovat mou ruční práci, prosím zanechte vaše jméno, číslo a kolik potřebujete v hotovosti. Pokud jste z Národní banky, prosím ignorujte toto hlášení.

Ahoj. Jsem pravděpodobně doma, jen se snažím vyhnout hovoru s někým, koho nemám rád. Zanechte vzkaz. Jestli vám nazavolám, jste to vy.

Tady Smrt. Jestli zanecháte své jméno a číslo, přijdu si pro vás!

Dovolali jste se na 123 456 789. Koupili jsme si záznamník v bazaru, bez záruky. Můžete se pokusit nechat vzkaz, ale není jisté, jestli bude zaznamenán. Jestli vám nezavoláme, tak asi ne...

Dovolal jste se na systém CPX-2000 Blackmail Voice. Váš hlas bude nahráván a digitálně analyzován pro pozdější použití. Jakmile bude zanalyzován, náš počítač bude umět použít váš hlas pro celou řadu ilegálních a nemorálních účelů. Tato počáteční informace je zdarma. Nicméně v blízké budoucnosti vás navštíví někdo z týmu našich profesionálních exorcistů, vysvětlí vám výhody našich služeb a připraví rozvrh plateb. Nezapoměňte mluvit zřetelně po zaznění signálu. Děkujeme.

Připravte se na Alfa test programu Píp, verze 1.05. Začína odpočítávání: 5... 4... 3... 2... 1...

Dobrý den, děkujeme, že jste zavolal Kampaň pro podporu republikánů. Váš příspěvek na předvolební kampaň ve výši 100 korun bude automaticky přičten k vašemu telefonnímu účtu. Jestli ještě chcete nechat vzkaz...

Prosím nechte vzkaz. Máte právo mlčet. Cokoliv řeknete, bude nahráno a může být použito proti vám.

Ahoj, tady je Jana. Vítejte na mé Zábavné telefonní lince, kde můžete hovořit s mým záznamníkem jen za 32 Kč/minutu! Prosím po zaznění signálu sdělte číslo vaší kretitní karty...

Tady šestá dělostřelecká a raketová divize. Zadejte nám své souřadnice.

Ahoj, tady Tom. Zrovna nejsem doma, ale mohu si dělat poznámky. Vydržte chvíli, najdu si tužku... OK, tak co byste mi rádi řekli?

Pípni, alespoň trochu pípni, ty to dokážeš, no tak, jeden malej, píp, co ti to udělá, pípni sakra, no, no, už to bude...

Zdravíme, dovolal jste se na detektivní kancelář Šestý smysl. Víme, kdo jste a co chcete, takže až uslyšíte pípnutí, můžete zavěsit.

Nedělej to! Já to nechci slyšet! Nepípej! Jestli pípneš, tak... ať tě to vůbec nenapadá! Dělej cokoliv jiného, hlavně nepípej!

Dovolali jste se na záznamník Mirka a Radky. Právě nejsou doma. Tedy alespoň si myslím, že ne. Moment. Mirku? Radko? - Ne nejsou tady. Takže až zazní signál, zanechte vzkaz.

Vojta: Ahoj! Vojta a Helena tady právě nejsou, ale jestli...
Helena: Vojto, co to děláš?
Vojta: Zrovna nahrávám vzkaz do záznamníku.Helena: Ale ty jsi nahrával minule, teď je řada na mě!
Vojta: Ne, teď je určitě řada na mě.
Helena: To není pravda! Teď je řada na mě!
Vojta: Nejsi blbá? Já vím určitě, že teď je řada... Počkej, co to děláš s tou pánví?
Heleno! Ne!!! (Ozve se úder)
Helena: Vojta tu právě není, takže zanechte vaše jméno, telefonní číslo...

Ahoj. Já jsem Davidův záznamník a co jsi ty?

Ahoj, já jsem Janův záznamník a jsem sám doma. Tak co mi navrhneš?

Dobrá, ještě jednou. Toto je náš záznamník. Toto je hlášení našeho záznamníku. Nějaké otázky?

Ahoj, tohle je záznamník Marka a Natálie. Oni nejsou doma, ale telefon ano.

Padá na vás únava. Těžknou vám víčka. Cítite se hrozně ospalá. Postupně ztrácíte sílu a schopnost odporovat rozkazům. Až uslyšíte tón, budete hrozně chtít říci své jméno, telefonní číslo a vzkaz.

Nazdar, já jsem Jirkův záznamník. Odešel a nechal mě tu samotného s tou odpornou mikrovlnou troubou. Zatracenej hnusnej život!

Ahoj. Petrův záznamník má poruchu. Mluvíte s ledničkou. Mluvte hodně pomalu, přichytím váš vzkaz na své dveře jedním z těch magnetů...

Omlouvám se, ale můj záznamník je rozbitý. To, co slyšíte, je CD přehrávač, který žádné vzkazy neumí zaznamenat, dokonce vám ani nebude hrát žádnou melodii, zatímco budete čekat, abyste nechali vzkaz.

1: Ahoj, dovolali jste se k Novotným.
2: (Zpovzdálí) Co to děláš?
1: Nahrávám hlášení záznamníku.
2: Ale vždyť jsme doma!
1: Nojo, ale nemusíme být doma později.
2: Aha!
1: (Otráveně) Zanechte vzkaz.

Ahoj, tady Adam. Já jen odpovídám na vaše zavolání. Jestliže jste ještě nezavolal, učiňte tak nyní, protože když se pokusím odpovědět na zavolaní, které jste ještě neučinil, může to způsobit temporální paradox, který může vážně narušit kontinuum časoprostoru a to následně může vést k implozi celého vesmíru. A to byste nechtěl způsobit, že ne?

Čau! Já jsem Davidův záznamník a zrovna mám pořádnou depresi. Mám padesáttisíckrát větší kapacitu paměti než můj majitel a vše, co mám dělat, je jen odpovídat na telefonáty. Takovej je život! Ale vůbec mi o životě nemluvte, jen nechte vaše jméno a číslo, až pípnu. Tak pozor, já pípnu. Bože, jak já nenávidím to pípání, ten hnusnej zvuk...

Ahoj, já jsem záznamník a můžu od vás příjmout vzkaz. Moji majitelé nepotřebují nový vysavač, přírodní kosmetiku, zaručené přípravky na hubnutí ani skvělé čistící prostředky pro domácnost. Již dostatečně přispívají na charitativní účely a nechtějí se nechat vyfotografovat. Pokud mě pořád ještě posloucháte, můžete zanechat vzkaz...

1: Zvedni ten telefon!
2: Já ho zvedla naposledy, teď je řada na tobě!
1: Zrovna pracuji na počítači, tak to, prosím tě, zvedni!
2: Nemůžu jsem v koupelně, a ty to navíc máš blíž.
1: Zatraceně, vždycky když je na tobě řada, vlezeš si do koupelny!
2: Tak to nech nahrát na záznamník.

Ahoj, dovolali jste se k Jimovi a Soně. Nemůžeme zrovna zvednout telefon, protože právě děláme něco, co je nám oběma velice příjemné. Tak nechte vzkaz, až si půjdeme čistit zuby, tak si to poslechneme.

Nejsme doma. Zanechte vaše jméno a telefonní číslo a my vás zavoláme, až se stanete vegetariánem.

Tady Adam. Zanechte mi vzkaz, co vám mohu... tedy co pro vás mohu udělat.

Tak vy jste si myslel, že si normálně popovídáte po telefonu. Nic takového! Místo toho jste se dovolal na - tamtadadá - ZÁZNAMNÍK! Takže zanechte vaše jméno, telefonní číslo a vzkaz...

Toto není záznamník - toto je telepatický nahrávač myšlenek. Po zaznění signálu začněte přemýšlet o svém jménu, důvodu, proč voláte a telefonním čísle, kde vás můj majitel může zastihnout. A já budu přemýšlet, jestli mu váš vzkaz vyřídím.

Ahoj, tady Martinův záznamník. Chci vám připomenout, že včera byl poslední den předchozího úseku vašeho života. Po pípnutí mi můžete sdělit, jaké to bylo, případně zanechat nějaký jiný vzkaz.

(Ženský hlas) Ooooooó, Petr je v....uuuuuuuú, Petře, co to děláš?...aaaaach...- Petr je příliš zaměstnáááááán, měli byste zavolaaaaaat později.

(Mohutný hlas) Mluv, červe!

Dovolal jste se na 123 456 789. Prosím nezavěšujte, zpracováváme váš hovor... (Pauza) Náš počítač identifikoval vaše číslo jako jedno z důležitých. Nikdo z personálu nemá dovoleno s vámi mluvit, kromě Pavla, který tady ale momentálně není. Proto prosím nechte vzkaz. Přejeme dobrý den.

Nemohu zrovna zvednout telefon, protože jsem u Slobinského. Já a pět mých přátel mu pomáháme vyměnit žárovku.

Děkujeme, že jste zavolal na ambasádu SSSR. Žádní KG... eh žádní diplomaté zrovna nejsou přítomni, takže až zazní kapitalistický zvuk, zanechte vaše jméno, telefonní číslo a stručný popis tajemství, které nám chcete prodat.

Dovolala jste se na 123 456 789. Proč ?

Toto je víte kdo. Jsme víte kde. Zanechte nám své víte co víte kdy.

Dovolali jste se na 123 456 789. Toto je záznamník. Jsou devadesátá léta, takže určitě víte, co máte dělat.

Pan prezident zrovna není přítomen. Prosím zanechte vaše jméno, telefonní číslo, jméno země, kterou máme napadnout, a tajné heslo pro akci.