Další formy cvičení

Aerobic - vytrvalostní forma cvičení při hudbě, za stálého přísunu kyslíku - dochází ke spalování tuků. Aerobic má vliv na koordinační schopnosti, svalovou rovnováhu, orientaci v prostoru a pohybovou paměť.

Balantes - cvičení pilates na malých balančních míčcích (ower-ball).

Body Ball - aerobní, posilovací a protahovací cvičení na velkých míčích. Balanční sed stabilizuje páteř a rozvíjí pohybové schopnosti - obratnost, koordinaci a rovnováhu.

Body Class - vytrvalostně silový trénink, procvičení celého těla s využitím náčiní - činky, těžké tyče, gumy, body ball.

Břišní tance - zpevnění svalů, zlepšení pohybové koordinace, upravení svalových dysbalancí, zlepšení pohyblivosti kloubů a pomoc při problémech gynekologického rázu (těžištěm pohybu u břišního tance je volná pánev).

Kick Box Aerobic - forma aerobicu s jednoduchými prvky bojového umění (úskoky, rotace, údery, výkopy...).

P-Class - vytrvalostní posilovací trénink, kde se provádí dynamické posilování problematických partií, především dolní poloviny těla (břicho, hýždě, stehna).

Power Jóga - vychází ze základů jógy. Cvičení je založeno na opakování pozic - dynamicky prováděných ásán v součinnosti s dechovými technikami. Jóga rozvíjí psychickou a fyzickou kondici, zlepšuje koncentraci, odbourává stres, napětí a svalové dysbalance. Cílem cvičení je předcházet zdravotním problémům, modelovat a tvarovat tělo, upravit množství podkožního tuku a vyrovnat svalové dysbalance.

Step Aerobic - aerobní cvičení, při kterém se vystupováním a sestupováním ze stupínku zatěžuje převážně svalstvo dolních končetin.