Sloní vtipy

Proč ten slon nosí modré tenisky? Protože ty růžové jsou mu malé.

Proč nosí sloni modré tenisky? Protože bílé se rychle špiní.

Proč žijí sloni ve stádech? Aby dostali množstevní slevy na modré tenisky.

Proč plavou sloni na zádech? Aby si nenamočili tenisky.

Co je to: dup, dup, dup, člup, dup, dup, dup, člup, dup, dup, dup, člup? Slon s jednou mokrou teniskou.

Kolik slonů se vejde do taxíku? Čtyři. Jeden vedle šoféra a tři vzadu. Kolik žiraf se vejde do taxíku? Ani jedna, vždyť je tam plno slonů.

Jak zjistíš, že jsou u tebe sloni na návštěvě? Před domem parkuje taxík.

Jak dáš slona do ledničky? Otevřeš dveře, dáš dovnitř slona, zavřeš dveře. Jak dáš do ledničky žirafu? Otevřeš dveře, vyndáš slona, dáš dovnitř žirafu, zavřeš dveře.

(Když mají zvířátka schůzi v lese, jedno zvířátko chybí, víte které? Žirafa - je v ledničce.)

(Potřebujete přeplavat řeku, kde jsou krokodýlové. Jak to uděláte? Přeplavete jí, protože krokodýlové jsou na schůzi zvířátek.)

Jak zjistíš, že je slon v ledničce? Před ledničkou jsou modré tenisky.

Jak zjistíš, že byl slon v ledničce? Podle otisku v másle.

Jak zjistíš, že je v ledničce více slonů? Jen velmi těžko se dají zavřít dvířka.

Jak zjistíš, že v ledničce jsou čtyři sloni? Před domem je čeká prázdný taxík.

"Děti vyjmenujte mi deset zvířat žijící v Africe." "Slon a devět žiraf."

Kde se nachází nejvíce slonů? Tam, kde se jich nejvíce ztrácí.

Co je žluté, šedé, žluté, šedé, žluté, šedé, žluté, šedé, žluté, šedé, žluté, šedé, žluté, šedé? Slon valící se dolů z kopce s pampeliškou v tlamě.

Proč je slon velký, šedý a vrásčitý? Protože kdyby byl malý, bílý a hladký, byl by to acylpirin.

Jaký je rozdíl mezi slonem a citrónem? Slon se většinou nedá vymačkat do čaje.

Jak se pozná, že má slonice menstruaci? Že se domorodcům začnou ztrácet matrace.

Jaký vibrátor používá slonice? Epileptické prasátko.

Víš jak se zabije růžový slon? No přece puškou na růžové slony!

Může slon chodit na základní školu? Nemůže, nevešel by se do dveří. A může slon chodit na střední školu? Nemůže, když nevychodil základní!

Jde si takhle mamut po savaně a potká ho zuřivá banda slonů a zmlátí ho jak psa. Mamut takhle chvíli leží, pak vstane a povídá: „Zatracení skini!“

Slon potká žábu a slon říká: „Máš zelenou píču, máš zelenou píču!“ A žába říká: „Hmmm, aspoň nemám čuráka mezi očima.“

Za ředitelem ZOO doběhne ošetřovatel: „Pane řediteli, slon nám prochladnul, strašně kašle.“ Ředitel: „Dejte mu půl vědra horkého grogu.“ Druhý den se ředitel ptá: „Tak jak se má ten nemocný slon?“ „Ten nemocný se už má dobře, ale teď strašně kašlou všichni ostatní!“

Slon a mravenec kráčeli pouští. Šli dlouho, předlouho až slon únavou upadl a pravil z posledních sil: "Asi umřu žízní." Mravenec ho uklidnil: "Neboj se, mám plnou bandasku vody."

Jde mravenec po pláži a vidí slona jak se koupe v moři. Mravenec volá na slona: „Slone, pojď sem!“ A slon se ptá: „Proč?“ „No tak, slone, pojď sem!“ „A proč,“ povídá slon. „Tak pojď sem!“ „Tak dobře,“ povídá slon a vyleze z moře. „Tak co jsi chtěl?“ A mravenec na to povídá: „Já jsem se chtěl jenom podívat, jestli nemáš moje plavky.“

Slon a mravenec se vypravili na jablka. Přes plot vlezli do sousedovic zahrady a najednou zaslechli kroky. Mravenec šeptá: "Schovej se za mě, slone, nejsem tak nápadný."

Mravenec a slon si hrají na schovávanou. Mravenec se schová a slon piká. Mravenec se schová slonovi do prdele. Tak slon hledá a nemůže mravence najít. Hledá den, týden, měsíc a stále ho nemůže najít. Říká: „Ten mravenec je už v prdeli.“ Mravenec vyleze a říká: „Ty ses koukal!!!“

Slon potká myšku a ta mu vleze do chobotu. Po chvíli vyleze ze zadnice a slon požitkářsky vzdychne: „Labůžo.“ Potom myš poprosí, jestli by mu to neudělala ještě jednou. Myška tedy ještě jednou vleze do chobotu a po chvíli vyleze ze zadku. Slon požitkářsky vzdychne: „Labůžo.“ A znovu myš poprosí, aby mu to udělala. Myš řekne: „Ano, ale naposled.“ Vleze slonovi do chobotu. Slon po chvíli strčí chobot do prdele a vzdychne: „Věčný labůžo!!!“

Jde sloní rodinka na Nudistickou pláž... Umístí se na pláži, kolem nich chodí spousta hambatých lidí a synáček se po chvilce rozbrečí. Maminka se ptá: "Copak???" Synáček: "Maminko, jak se s tím ten pán může napapat???"

Jde takhle jednou lev po prérii a vidí zebru. Přijde k ní a povídá: "Zebro, kdo je pánem zvířat?" Zebra na to: "Samozřejmě ty." Lev: "Dobře, můžeš jít." Pokračuje a vidí bizona. Hned se ptá: "Bizone, kdo je pánem zvířat?" Bizon odpoví: "Ty lve, to je samozřejmé." Lev: "Dobře, můžeš jít." Jde dál a vidí slona. Lev: "Slone, kdo je pánem zvířat?" Slon popadne lva chobotem, omlátí ho o zem a mrskne ho o strom. Lev se celý zaprášený zvedá a povídá: "Nemusíš se hned vztekat, když něco nevíš!"

Slon se opaluje na pláži a po chvíli odběhne do pralesa. Z pralesa je potom slyšet ohromný rámus, funění, praskání a nakonec příšerná rána. Slon se vrátí a chvíli se opaluje. Potom zase odběhne do pralesa, zase je slyšet funění, praskání, rámus a rána a opět se vrátí. Znovu se opaluje a znovu zaběhne do pralesa... Asi po dvou hodinách už to zvědavý lev, který se na pláži opaluje společně se slonem, nevydrží a ptá se: „Ty, slone, poslouchej, co to tam v tom pralese provádíš?“ A slon odpoví: „No to víš, chodím si tam zapíchat s opicemi.“ Lev: „Ale co ty hrozné rány?“ A slon odpoví: „Víš, já když se udělám, tak každá opice vybouchne!!!“