2014-01-02 - Tanvaldský Špičák a Tossa de Mar

V neděli jsem vyrobila dvě nové stránky do alba. Inspiraci pro první stránku nazvanou "Tanvaldský Špičák" jsem našla ve své starší stránce, také "Tanvaldský Špičák" - šlo v podstatě jen o rozvržení, akorát jsem to celé otočila, obrátila a trochu pozměnila. Jako základ jsem použila bílou čtvrtku a na obdélníčky nastříhané různé vzorované zbytky papírů. Štítek/journaling jsem si natiskla sama a při té příležitosti připravila také návod na výrobu takových štítků. Zdobení obstaraly výseky od Kety a nápis je z jejích písmenek.

On Sunday I made two new layouts. The inspiration for the first layout called "Tanvaldský Špičák" was my older site also "Tanvaldský Špičák" - I just turned it and a bit changed. I used the white card and rectangles made from different patterned papers. I printed label/journaling myself and on this occasion also prepared a tutorial. Cuts and letters are by Keta.


Druhá stránka se jmenuje "Tossa de Mar" a i v tomto případě jsem se inspirovala v jedné ze svých starších stránek - "Tenerife". Už mám hotových 290 stránek do alba, takže co taky pořád vymýšlet... Základem stránky je černá texturovaná čtvrtka. Menší fotky i zbytky papírů jsem zastřihla do kruhů, hlavní fotku ponechala a jen podlepila - je odklápěcí a pod ní je druhá fotka. Nadpis jsem si vytiskla sama.

The second layout is called "Tossa de Mar" and I was inspired by one of my older layouts - "Tenerife". I already have done 290 layouts so I don't have many ideas... The base is a black patterned cardstock. I cut smaller pictures and papers to the rings, main picture is only sticked on white card and there is the second photo below. I printed title myself.