Seriál - Garfield a přátelé

"Garfield a přátelé" - v originále "Garfield And Friends" - je televizní seriál uvádějící Garfielda z trochu jiného pohledu, než jak ho ukazují kreslené komixy.
Této animované řady se účastní nejen Garfield sám, ale také několik "kolegů" z kreslených komixů. Jedním z nich je Garfieldův nešťastný vlastník Jon, dále pak Garfieldův hloupý a přesto věrný přítel Odie, Garfieldova přítelkyně Arlena a Nermal - kotě, které o sobě prohlásilo, že je "nejkouzelnější kotě na světě".
V seriálu má však Garfield mnoho dalších "přátel", kteří s ním v kreslených proužkových komixech nevystupují. Žijí v místě nazvaném U.S.Farma, dělají vždycky neplechu, ale mají skoro vždycky důležité zprávy o tom jak být dobrý přítel a dobrý soused.

Orson je mírný a vychovaný vepř, ke kterému všechna ostatní domácí zvířata vzhlížejí. Orson miluje čtení a rád se s ostatními podělí o své příběhy. Při vyprávění příběhů povzbuzuje ostatní, aby použili svoji fantazii...

Další postavičkou je Roy. Ne vždy je to hezký kohout. Roy rád dělá vtípky na ostatní, i když se většinou obrátí proti němu. Každé ráno má vzbudit ostatní domácí zvířata svým kykyryký, ale radši si přispí.

Wade je kachna, která se bojí všeho - dokonce svého vlastního stínu. Ale co hůř - bojí se vody! Proto Wade vždy nosí nafukovací kruh

Booker je bystré malé kuřátko, které rádo honí červy.

Sheldon je bratr Bookera. Sheldon je tak plachý, že se rozhodl nevylíhnout se...