2022-12-30 - Joann

Datum návštěvy: 11. 5. 2022

Jestli jsme se při návštěvě kreativních obchodů vraceli do Michaels, a to jak reálně, tak prostřednictvím článku zde na webu, je jasné, že se musíme vrátit i do Joann. Ten mi totiž byl tentokrát nejsympatičtější. Ceny scrapbookových papírů měl bezkonkurenčně nejlepší a možná jsme měli štěstí, ale nabízel i super slevy, díky kterým jsem se s celkovou cenou nákupu dostala na částky, kvůli kterým jsem tam mířila :-).

Opět nemůžu začít nikde jinde, než u scrapbookových papírů. Nabídka je obrovská a osobně si neumím ani představit, že by někdo vybíral jednotlivé papíry. Ostatně, ani jsem nikoho neviděla. Ona totiž ta jejich cena nebyla zrovna vstřícná, byť o nějakých 20 centů nižší, než v Michaels a Hobby Lobby.

Zato sady… Už původní cena byla, poměrně logicky, mnohem nižší, než ceny obdobných sad u nás. A při započtení 40% slevy vychází sada podle velikosti na nějakých 10-15 USD, tedy plus mínus 250-350 CZK. Konkrétně jedna sada papírů, kterou jsem pořídila, měla původní cenu 21,99 USD, po slevě pak 13,19 USD, takže asi. Podotýkám, že v sadě je 180 papírů, takže jeden vychází na CZK!

Nevynechala jsem oddělení samolepek. Probrala jsem abecedy, na které byla taktéž 40% sleva a trochu letem světem jsem prošla i ozdobné samolepky. Sleva byla totožné, jen ty motivy mi přijdou v evropských podmínkách hůř použitelné.

Při první návštěvě Joann jsem neměla až tolik času, takže tentokrát jsem se trochu víc podívala i na nabídku toho, co běžně nekupuji – dekorace od Tima Holtze za fajn ceny navíc se 30% slevou, obdobně různé vyřezávací nebo embosovací šablony a také samolepky do Happy Planneru.

Zaujala mě nabídka různých kovových ozdob, ty ale zrovna levné nejsou a sleva na ně taky nebyla. Sympatická sleva ovšem byla na strojky značky Cricut, příslušenství i různý materiál.

Nakonec jsem koukla ještě na razítkovací polštářky, ale ty mi přišly poměrně drahé. Ne všechno je cenově příznivé a k extra dobré ceně jsou většinou potřeba také vyšší slevy.

Není mi moc jasné, jak jsem se ocitla v uličce s různými korálkovými šperky, ale byly tak krásně seřazené podle barev, že se mi tam dost zalíbilo :-). Jo a ta sleva, abych nezapomněla…!